Servis

Beyazzambak Eğitim Kurumları’nda ulaşım, öğrenci taşımacılığı yapan ve yıllık güzergâh ve yol belgeleri tam olan, işini seven ve özveri ile çalışan servisçilerimiz tarafından yapılmaktadır.

Servisler öğrencileri kapıda teslim alıp kapıda velisine güvenle teslim etmektedir. Velilerimizde bu güven duygusu sayesinde çocuklarını gönül rahatlığı ile servislerimize ve aynı zamanda okulumuza emanet etmektedirler.

Adrese gelmeden önce veli servis rehber personeli tarafından birkaç dakika önceden aranıp öğrencinin hazır olması temin edilmektedir.

Servis Hizmeti veren araç sürücüleri; öğrenci taşımacılığına uygun işinin ehli, ciddiyet ve sorumluluk sahibi kişilerdir. Her gün temiz kılık kıyafet ile dikkatli ve hoşgörülü hizmet vermektedirler.

Servis ücretleri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı ve Servisçiler Odası tarafından belirlenen yıllık ücretlerdir ve kurumumuzda bu tarife uygulanmaktadır.

Beyazzambak Eğitim Kurumları, öğrencilerimizin mutlu ve güvenli ulaşımı için her geçen gün servis kalitesini arttırmaya devam etmektedir.